Navigatie overslaan

Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale gebruikersbeleving.

Lees onze cookieverklaring

Tot op de bodem

Binnenkort bezoek je met je klas de voorstelling Tot op de bodem. Voor deze voorstelling hebben wij een educatief programma ontwikkeld waarmee je de klas kunt voorbereiden op het voorstellingsbezoek en met hen de voorstelling kan nabespreken. Dit programma bestaat uit opdrachten die je als docent zelf met je klas kunt uitvoeren, maar er zijn ook mogelijkheden om bijvoorbeeld een extra workshop via ons te boeken gegeven door een theaterdocent. Op deze pagina vind je meer informatie over ons aanbod en de mogelijkheden rondom deze specifieke voorstelling.

Het bodemdier

Tijdens de voorstelling zullen kinderen actief worden betrokken. Voorafgaand aan de voorstelling gaan kinderen onder begeleiding van de acteur een eigen bodemdier maken. Dit bodemdier zal een belangrijke rol krijgen in de voorstelling.

Voorbereiding

Uit onze ervaring is gebleken dat kinderen gerichter naar een voorstelling gaan kijken als zij zich op de één of andere manier hierop voorbereiden. Een eerste stap om de voorstelling te introduceren is een gesprek. Voor sommige leerlingen is het theater een nieuw begrip. Het is daarom fijn om eerst met de kinderen een gesprek te hebben over wat theater is en wat er van je verwacht wordt als je naar een theatervoorstelling gaat. Daarna kun je het hebben over de voorstelling zelf en de thema’s daarvan. Hieronder vind je enkele opdrachten die je zelf kunt doen met je klas.